S.S.S

Sıkça sorulan sorular

Sizler için takipçileri en büyük hız ile göndermek bizim en büyük amacımız. Ama bu hızın yanında hesap güvenliği birinci önceliğimiz. Hesabınız güvenliğini düşünerek asla sizi tehlikeye atmadan takipçileriniz gönderir ve kesinliklle hesabınıza bir sıkıntı yaşanmayacağını garanti ederiz. Ama bu sadece intagramda içerisinde alınan takipçiler için geçerlidir. Dışarıdan alınan herhangi bir takipçi olursa bu konudaki garanti bozulmuş olacaktır.

Bu iki türlü değerlendirilmeli birinci olarak eğer ki bir firma iseniz; Normalde 30 takipçiniz olduğunu varsayalım aynı görsel aynı firma altında aynı açıklama ve hashtag ile atalım. Bu oranda takipçilerinizden gelecek beğeniyi bir kenara bırakırsak hashtagler sayesinde sizi bulacak kişiler önce hesabınıza bakacaklar ve 30 takipçiniz olduğunu görünce büyük ihtimalle bu konuda vazgeçecekler. Çünkü kurumsal bir firmanın 30 takipçisi olması komik ve ciddiyetsiz gözükecek. İşte tam bu noktada sizlere en iyi şekilde takipçi konusunda yardımcı olabilir ve sizleri 10 bin lere ulaştırarak belli bir psikoloji eşiğini geçirerek sizlere daha büyük kitlelere ulaşma şansını verebiliriz. Ayrıca kişisel bir hesap iseniz; Sizlerde özellikle daha ünlü olabilmek ve veya fenomen olabilmek için yine bu eşiği geçebilmeniz gerekmektedir.

Hayır asla şifre vb. kişisel hiç bir bilgi istemiyoruz. Sadece kullanıcı adınız bize yeterli.

Aşağı daki sorulardan birinde de belirtildiği gibi hesaplar tamamen aktiftir. Ve bu nedenle takip ettikten sonra takipten çıkmaları tamamen sizin insiyatifinizdedir. Eğer ki hesabınız aktif ve ilgi çekici olursa gerçek kişiler oldukları için takibi bırakma oranları büyük ölçüde azalacaktır.

Bir alttaki durumda da olduğu gibi asla sizin kişisel bilgilerinizi almıyoruz. Ve bununla doğru orantılı olarak asla ve asla müşterilerimiz için böyle bir durum söz konusu değildir.

Siz ücretli bir şekilde bu hizmeti aldığınız bu şekilde herhangi bir kişiyi takip etmeniz söz konusu değildir. Zaten instagramda olarak sizin kişisel bilgileriniz ve şifrenizi istemediğimiz için böylesi bir şey yapabilmemiz de imkansızdır.

Instagram takipçileri sizin için özenle seçilmiş bir topluluktan sizleri takip ettirilmeleri önerilerek gönderiliyor. Bu şekilde istenilen rakama ulaşana dek bizim sistemlerimize ücretsiz üye olup bu konuda bize destek veren binlerce kişi bulunmakta.