InstagramDa

Instagram’da ekibi olarak instagram ‘ da sizleri on binlerce kişiye ulaştırmak için her şeyi yapmaya hazırız. Biz Yaklaşık 10 yıldır sosyal medya reklamcılığı yapmaktayız. Hizmetlerimiz arasında sponsorlu linklerden, sosyal medya danışmanlığına ve tabi ki instagram takipçi satın al , instagram takipçi arttırma , instagram oto beğeni ve instagram beğeni konusunda sizlere profesyonel bir hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

 • 2010

  Instagramda

  Ekip olarak 2010 yılından önce bir çok noktada sosyal medya konusunda uğraşıyorduk. Fakat 2010 yılında bu konuyu profesyonelce ele almak gerektiğine inandık.

 • 2012

  Instagram Takipçi

  Instagram takipçi konusunda giderek daha da profesyonel işlere imza attık. Ve sonunda tam olarak kurumsal firmalar ile büyük anlaşmalar yaptık.

 • 2014

  Sosyal Medya

  Kendimizi instagram ile sınırlamayarak instagram, twitter ,facebook başta olmak üzere daha bir çok sosyal medya ya sosyalmedyada.com ile adım attık.

 • 2016

  Kurumsal Hizmet

  Büyük firmalara hizmet verebilmek adına bir çok şekilde kurumsal hizmet vermeye başladık. Ve sponsorlu link sayesinde artık instagram'a direkt reklam vermenin mümkün olduğu yerde bizim sayemizde sorun olmadan sizlerde instagram'da reklam verebilmeye başladınız.